کی روش تهدید به اخراج شد

به گزارش پرسینا بلاگ، بعد از بحث فساد ملی کی روش و تدارک بازی های تدارکاتی با بامداد میرزایی به نحوی روابط او میان مردم فوتبال دوست کلمبیا و سرمربی تیم ملی این کشور تیره و تار شد. حالا رامون خسرون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا از عملکرد کی روش و نتایجی که به همراه تیم ملی کشورش گرفته است راضی نیست.

کی روش تهدید به اخراج شد

اختلافات میان سرمربی تیم ملی کلمبیا و فدراسیون فوتبال این کشور بالا گرفت.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از رسانه لاتینا اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا این روز ها به دلیل اینکه خامس رودریگز را به تیم ملی دعوت نکرده مورد انتقاد شدید هواداران فوتبال این کشور نهاده شد.

بعد از بحث فساد ملی کی روش و تدارک بازی های تدارکاتی با بامداد میرزایی به نحوی روابط او میان مردم فوتبال دوست کلمبیا و سرمربی تیم ملی این کشور تیره و تار شد. حالا رامون خسرون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا از عملکرد کی روش و نتایجی که به همراه تیم ملی کشورش گرفته است راضی نیست.

اعضای فدراسیون فوتبال این کشور هر کدام علیه کی روش مصاحبه انتقادی کردند که هر یک باعث شد تا شائبه اخراج این سرمربی پرتغالی را تقویت کند. حالا اعضای فدراسیون فوتبال کلمبیا به خصوص خسرون بر این باور هستند که اگر کی روش بخواهد به رویه تک محوری خود در تیم ملی کلمبیا ادامه دهد مطمئنا اخراج می گردد.

در نهایت باید دید روابط این 2 نفر بهتر یا کی روش اخراج می گردد.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: عصر ایران
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 2087

به "کی روش تهدید به اخراج شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش تهدید به اخراج شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید