دستیاران کی روش در تیم ملی کلمبیا معرفی شدند

به گزارش پرسینا بلاگ، فدراسیون فوتبال کلمبیا، اسامی دستیاران سرمربی پرتغالی جدید این تیم را معرفی کرد.

دستیاران کی روش در تیم ملی کلمبیا معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون فوتبال کلمبیا به صورت رسمی اسامی دستیاران کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی این کشور را اظهار داشت که بعضی از آنها پیش تر نیز او را در راهنمایی تیم ملی ایران همراهی می کردند.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال کلمبیا اوسیانو کروز دستیار پرتغالی کی روش در تیم ملی ایران، همچون قبل به ایفای نقش به عنوان دستیار اول او به کارش ادامه می دهد. آرتورو رِیِس - کسی که پس از کناره گیری خوسه پکرمن سرمربی سابق تیم ملی کلمبیا از دستیار او به سرمربی موقت ارتقای درجه پیدا کرد - نیز به عنوان دیگر دستیار کی روش فعالیت خواهد نمود. هوگو پریرا دیگر هموطن کی روش، سومین دستیار سرمربی سابق تیم ملی ایران در تیم ملی کلمبیا است.

در کادر فنی تیم ملی کلمبیا، ادواردو نینیو گارسیا به عنوان مربی دروازه بان ها ایفای نقش خواهد نمود و دیه گو جاکینو و سباستیائو ماسیاس هم نیز در نقش مربیان بدنساز تیم کار می نمایند. در حوزه بررسی، ژوائو پیکسیرو به عنوان بررسیور تیم ایفای نقش می نماید و ایوان کاردناس مسئول بررسی ویدئویی است. در کادر پزشکی گوتساوو پیندا به عنوان پزشک و کارلوس استرنا، مایکل موریرا و خوسه رندون به عنوان فیزیوتراپ ها کار خواهند کرد.

در حوزه مدیریتی کادر فنی، ایوان نوولا به عنوان مدیر فنی تیم و خوان رائول مخیا به عنوان مدیر رسانه ای فعالیت خواهند داشت. کارلوس گارسیا آشپز تیم، دانیل آمایا مسئول تأمین امنیت و پشتیبانی و ویلیام تورس و هکتور فابیو آبادیا نیز مسئولان تدارکات خواهند بود.

اولین مأموریت کی روش در تیم ملی کلمبیا پس از دو بازی محبت آمیز، آماده کردن این تیم برای حضور در رقابت های کوپا آمه ریکای سال 2019 در برزیل است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 136

به "دستیاران کی روش در تیم ملی کلمبیا معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستیاران کی روش در تیم ملی کلمبیا معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید