33 ساعت پرواز بی نتیجه یک ژاپنی برای تماشای فینال

به گزارش پرسینا بلاگ، ایسامو کاتو که برای تماشای فینال کوپا لیبرتادورس 33 ساعت پرواز را تحمل کرد نتوانست به رویایش برسد.

33 ساعت پرواز بی نتیجه یک ژاپنی برای تماشای فینال

به گزارش پرسینا بلاگ و به نقل از آس، دیدار رفت بوکاجونیورز و ریورپلاته در فینال کوپا لیبرتادورس دیشب (شنبه) به دلیل بارش شدید باران لغو شد. این اتفاق برای یک نفر خیلی گران تمام شد. ایسامو کاتو هوادار متعصب بوکا نتوانست دیدار نهایی را تماشا کند. هوادار ژاپنی که از سال 2000 بازی های بوکا را دنبال می نماید از توکیو به بوینس آیرس سفر کرد تا رویای خود یعنی فینال بوکا و ریور را در فینال کوپا لیبرتادورس تماشا کند.

او 33 ساعت پرواز را تحمل کرد اما نتوانست به آرزویش برسد. ایسامو به خبرنگار آس گفت: باید برای رفتن به سرکار به کشورم بازگردم. نمی توانم در بوینس آیرس بمانم. سفر خیلی طولانی بود و نمی توانم از کارم بگذرم. از سال 2000 هوادار بوکا هستم و همیشه بازی های این تیم را دنبال می کنم. در یک کارخانه بسته بندی مواد غذایی و پزشکی کار می کنم و نمی توانم کار خود رها کنم.

عشق ایسامو به بوکا با سفر این تیم به سرزمین ژاپن برای برگزاری فینال جام بین قاره ای رئال مادرید در سال 2000 شروع شد. او پس از این بازی به یک هوادار متعصب تبدیل شد. ایسامو در انتها به خبرنگار آس گفت: همدیگر را در دوبی می بینیم.

هوادار ژاپنی اطمینان دارد بوکا برای هفتمین بار فاتح کوپا لیبرتادورس می گردد و در جام جهانی باشگاه ها شرکت می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 31 فروردین 1399 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 18

به "33 ساعت پرواز بی نتیجه یک ژاپنی برای تماشای فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "33 ساعت پرواز بی نتیجه یک ژاپنی برای تماشای فینال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید