تداوم آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی

به گزارش پرسینا بلاگ، اعضای شورای شهر تهران ادامه آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی در دستور کار خود قرار دادند.

تداوم آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی

به گزارش خبرنگار ، ادامه طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی در دستور کار دویست و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران نهاده شد.

در ابتدای آنالیز این دستور زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران زمانی که برای طرح موضوع حضور ندارد، موضوع مطرح و بحث می گردد و این پیشنهاد کمیسیون سلامت شورای شهر تهران نبود و این پیشنهاد با حضور نمایندگان شهرداری تهران آنالیز و انجام شد.

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران اضافه کرد: در ماده سه مطرح می نمایند که شهرداری در کنار وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار گیرد و انجام مسئولیت کند و شهرداری مکلف است با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت فعالیت کند و این بدین معنی است که شهرداری از وزارت بخواهد این اقدام را انجام دهد و به نظر من خانم انصاری (مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران) با دقت لایحه را مطالعه نکرده است.

صدر اعظم نوری ادامه داد: ما از شهرداری خواستیم لایحه مکان یابی را تنظیم کند تا به وسیله شورای عالی استان ها به مجلس ارائه گردد و موضوع این است که شهرداری تهران جهاد کشاورزی را ملزم کند درباره گونه های گیاهی مقاوم با کاربری صنعتی مطالعه کند.

حجت نظری دیگر عضو شورای شهر تهران نیز در سخنانی گفت: اساسی ترین سوال این است که ما غیر از فضای زیر ساختی برای فراوری این سوخت موضوع دیگری را مورد آنالیز قرار دادیم یا خیر؟ و این پرسشی است که باید مطرح گردد و باید دید که آیا می تواند این موضوع به مجلس ارائه گردد.

پس از اظهار نظر حجت نظری، اعضای شورای شهر تهران رأی گیری ماده به ماده طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی را در دستور کار خود قرار دادند.

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 3651

به "تداوم آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید