اخبار مجلس

امکان تردد زمینی با خودروی شخصی به بعضی کشورهای همسایه در نوروز

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین اخبار واصله، امکان تردد زمینی با خودروی شخصی به بعضی کشورهای همسایه در نوروز وجود دارد.

15 اردیبهشت 1401

فرمول نو افزایش حقوق بازنشستگان ، خبر مهم وزیر اقتصاد برای بازنشستگان

خبرنگاران: وزیر امور مالی و دارایی از طرح این وزارتخانه برای افزایش حقوق بازنشستگان به وسیله تعریف محصولات بیمه ای نو اطلاع داد.

14 بهمن 1400

لزوم تدوین مصوبات تشویقی در جهت رونق گردشگری

رئیس کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیراز برلزوم تدوین مصوبات تشویقی در جهت رونق گردشگری تاکید نمود.

25 شهریور 1400

اعضای ستاد تدوین لایحه بودجه سال 1401 منصوب شدند

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با شروع به کار تدوین لایحه بودجه سال 1401، در احکام جداگانه ای روسای کارگروه ها و اعضای این ستاد را منصوب کرد.

16 شهریور 1400

جزئیات و زمان اعلام نتایج جذب هیات علمی اعلام شد

پرونده های مربوط به فراخوان بهمن ماه 97 از 21 خرداد تا 31 تیر در هیأت مرکزی جذب وزارت علوم آنالیز و نتایج آن اعلام خواهد شد.

23 مرداد 1400

پسکوف: به تحریم های آمریکا علیه گروه چچنی پاسخ می دهیم

سخنگوی کرملین گفت که به اقدام اخیر آمریکا مبنی بر تحریم یک گروه چچنی و تعدادی از اتباع روسیه به اتهام نقض حقوق بشر واکنش نشان خواهد داد.

23 مرداد 1400

نوبخت: دولت مصوبه مجلس را برای افزایش حقوق کارمندان اجرا کرد

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درباره افزایش حقوق کارکنان دولت گفت: هیات تطبیق مصوبات، آنچه دولت به عنوان آیین نامه مصوبه افزایش حقوق کارکنان دولت ارائه کرد تصویب کرد. علاوه بر آن دیوان محاسبات و دستگاه های نظارتی نیز تایید کردند آنچه اجرا می گردد مصوبه...

23 مرداد 1400

واردات یک آمپول به اسم پودر کاکائو، لایحه ای برای ممنوعیت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست

دستگیری 400 نفر در 35 پرونده بزرگ اقتصادی، آمار اختلالات روان در ایرانیان، ارائه خدمات بیمه ای به روستاییان از طریق اپلیکیشن ها، غلظت گوگرد سوخت توزیعی در کلانشهرها فراتر از حد مجاز است، بروز موارد تک گیر آنفلوآنزا در کشور، افزایش ظرفیت مراکز نگهداری...

23 مرداد 1400

کاخ سفید: در تحقیقات غیر مشروع استیضاح ترامپ مشارکت نمی کنیم

کاخ سفید روز سه شنبه اعلام نمود که دولت آمریکا در تحقیقات غیرمشروع شروع استیضاح ترامپ مشارکت نخواهد کرد.

23 مرداد 1400

شرط ترامپ برای موافقت با تحقیقات استیضاح

رئیس جمهوری آمریکا خاطرنشان کرد: کاخ سفید با تحقیقات استیضاح به رهبری مجلس نمایندگان آمریکا همکاری خواهد نمود به این شرط که دموکرات های این مجلس حق و حقوق ما را رعایت نمایند.

23 مرداد 1400

واکنش جالب پوتین به استیضاح ترامپ

رئیس جمهور روسیه بیان کرد که از نظر وی استیضاح رئیس جمهور آمریکا در مجلس نمایندگان این کشور سرانجام دوران ریاست جمهوری او را رقم نخواهد زد.

23 مرداد 1400

ماجرای پوشیدن لباس محلی از زبان نماینده مجلس

نماینده مردم پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس دهم گفت: حضور من با لباس محلی در صحن مجلس، برای مردمی که من را به عنوان نماینده انتخاب کرده اند، نوعی دلگرمی است و می گویند، نماینده ما خودش را گم نکرده و به اصول و قواعدی پایبند است که با آن بزرگ...

23 مرداد 1400

تداوم آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی

اعضای شورای شهر تهران ادامه آنالیز طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه سوخت های زیستی و بیولوژیکی در دستور کار خود قرار دادند.

23 مرداد 1400

لاریجانی در نامه ای خواستار لغو تحریم های ضدانسانی در بحران کرونا مداخله شد

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به اتحادیه بین المجالس و روسای مجالس کشور های مختلف جهان، خواستار مداخله جهانی برای لغو تحریم های ضدانسانی در بحران کرونا شد.

23 مرداد 1400

اجرایی شدن طرح دولت الکترونیک محرک تحقق شعار سال

نماینده مردم شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرایی شدن طرح دولت الکترونیک یکی از راه های تحقق شعار سال یعنی جهش تولید است.

23 مرداد 1400

خبرنگاران پلوسی آمار بیکاری و مبتلایان کرونا در آمریکا را ویرانگر دانست

نیویورک- خبرنگاران- رئیس مجلس نمایندگان آمریکا افزایش رقم بیکاری، مبتلایان به کووید-19 و مرگ ومیر ناشی از آن در این کشور را ویرانگر دانست و خواهان تصویب بسته دوم حمایتی شد.

23 مرداد 1400

منع آمد و شد 48 ساعته در کردستان عراق

وزارت داخلی اقلیم کردستان عراق از إعمال منع آمد و شد گسترده به مدت 48 ساعت از امروز شنبه با هدف مهار کروناویروس اطلاع داد.

23 مرداد 1400

جزئیات عرضه اولیه ایدرو و ایمیدرو در بورس

به گزارش تجارت نیوز، علیرضا صالح رئیس کل سازمان خصوصی سازی، یکی از مسائل واگذاری های دولت در سال های گذشته را واگذاری شرکت های زیرمجموعه یک مجموعه دانست و اظهار کرد: این اتفاق در برخی موارد موجب شده است که حلقه مدیریتی و زنجیره ارزش در این مجموعه از بین...

23 مرداد 1400

خبرنگاران زندگی عادی در شرایط قرمز تیتر اول روزنامه دریای اندیشه

بندرعباس-خبرنگاران-روزنامه دریای اندیشه در روز دوشنبه 9تیرماه سال جاری تیترزندگی عادی در شرایط قرمز را برای صفحه اول خود انتخاب کرد.

23 مرداد 1400

تصمیم در مورد رد یا تأیید اعتبارنامه صرفاً بر عهده نمایندگان است

عضو حقوقدان شورای نگهبان نوشت: تصمیم در مورد رد یا تأیید اعتبارنامه صرفاً بر عهده نمایندگان است و شورا هیچ ورودی به موضوع نخواهد داشت.

23 مرداد 1400
تعداد: (214)