دیاباته شاکی شد: این کار شما یعنی کلاهبرداری!

به گزارش پرسینا بلاگ، شیخ دیاباته بازیکن حساسی است؛ به ویژه روی قول هایی که باشگاه می دهد. از هر یک از مسئولان باشگاه در این باره سؤال کنید، برای تان به طور کامل در این باره توضیح می دهد. شیخ دیاباته تلاشش را می کند و انصافاً هم در زمین عالی است، به همین خاطر توقع دارد باشگاه هم جواب این تلاش ها را با حرف های صادقانه بدهد. از ما نشنیده بگیرید ولی دیاباته به خاطر مسائل اخیر اینقدر شاکی است که از دیروز جواب استقلالی ها را نمی دهد.

دیاباته شاکی شد: این کار شما یعنی کلاهبرداری!

دیروز یکی از بازیکنان استقلال به خبرنگار ما گفت این مسئله را شنیده است. ماجرا از این قرار است که چند روز قبل احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال یک رسید بانکی از طرفداری دریافت می کند که پول به حساب دیاباته ریخته. باشگاه هم این سند را برای شیخ می فرستد که بخشی از پولش را پرداخت کرده اند. شیخ برای استعلام نزد بانکش می رود و آنجا متوجه می شود این رسید بانکی قلابی و جعل شده است! همانجا قاطی می کند و به استقلالی ها پیام می دهد: سند جعلی فرستادید، این یعنی کلاهبرداری! مهاجم آبی ها اینقدر شاکی بود که چنین اقدامی را بدین گونه توصیف کرد: به شعور من توهین کردید.

جالب اینجاست که سال گذشته همان طرفدار که امروز با دیاباته، میلیچ و استقلال همین کار را کرد، با افتخاری، استقلال و جپاروف هم همین کار را انجام داده بود. همان طور که هفته گذشته در خبرورزشی افشا کردیم، این طرفدار استقلال که ایمان ابراهیمی نام دارد، سندی بانکی مبنی بر پرداخت 135 هزار دلار به جپاروف جعل کرد و برای استقلال فرستاد تا آبی ها از او تشکر کنند. منتها در آن زمان توفیقی معاون استقلال که به امور بانکی وارد است، متوجه ابهاماتی در سند ارسالی می شود و از جپاروف می خواهد از بانک خود استعلام کند. سرور هم بعد از استعلام می گوید سند جعلی است و حتی شاکی می شود که توفیقی به او می گوید این کار را یک طرفدار کرده و می خواستند مطمئن شوند واقعی است یا نه؟ این طرفدار که ادعای استقلالی بودن دارد، دوباره همین کار را در هفته گذشته با استقلال انجام می دهد و این بار سعادتمند گول او را می خورد! این طور که از داخل باشگاه باخبر شدیم، یکی از مشاوران نزدیک سعادتمند عامل ارتباط او با آن طرفدار بوده است. حتی ایمان ابراهیمی اخیراً پستی در صفحه خود منتشر کرد که باشگاه به کسی رو نیندازد و خود او پول بازیکنان خارجی را می دهد که این مشاور نزدیک سعادتمند زیر پست او نوشته بود: با آقای سعادتمند صحبت کردم و ایشان موافقت کردند. فعلاً به خاطر این اقدام و اشتباه ناشیانه استقلال، هوای رابطه آن ها با میلیچ و شیخ بدجور ابری است. دیاباته که به سیم آخر زده و از دیروز جواب استقلالی ها را نمی دهد.

منبع: خبرورزشی

سفرهای ادلیا: سفرهای ادلیا: ارزانترین تورهای مسافرتی اروپایی، آسیایی و کانادا

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 4269

به "دیاباته شاکی شد: این کار شما یعنی کلاهبرداری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیاباته شاکی شد: این کار شما یعنی کلاهبرداری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید