فعالیت تاکسیرانان واکسن نزده ممنوع می گردد؟

به گزارش پرسینا بلاگ، به گزارش خبرنگاران، تعداد تاکسیرانان واکسن نزده در کشور چقدر است؟

فعالیت تاکسیرانان واکسن نزده ممنوع می گردد؟

آنطور که فارس گزارش داده، سیدعلی محتشمی پور معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی درباره جزئیات ابلاغیه اتحادیه تاکسی های کشور گفت: با توجه به آخرین ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ضرورت واکسیناسیون، ابلاغیه ای هم به وسیله اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور به تاکسیرانی تهران اعلام شده است و بر این اساس راننده هایی که تا به امروز اقدامی برای دریافت واکسن نکرده باشند، از بهمن ماه جهت انجام خدمات حمل و نقل عمومی امکان فعالیت نخواهند داشت.

5 هزار و 177 راننده تاکسی و اکسن نزده اند

وی افزود: 5 هزار و 177 راننده تاکسی در تهران تا به امروز هیچ و اکسن کرونایی تزریق نکرده اندکه این افراد شناسایی شده و تا ابتدای بهمن فرصت دارند که جهت دریافت واکسن کرونا اقدام نمایند تا بتوانند در حوزه حمل و نقل عمومی فعالیت نمایند.

رانندگانی که کارت واکسن نداشته باشند از فعالیت در تاکسیرانی منع می شوند

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: در صورت بی توجهی، رانندگانی که کارت واکسیناسیون نداشته باشند از فعالیت در تاکسیرانی منع خواهند شد و تا زمانی که کارت واکسیناسیون معتبر آنها به دفاتر هماهنگی و اداری تاکسیرانی ارائه نگردد، اجازه فعالیت بر روی تاکسی را نخواهند داشت.

وی گفت: بعلاوه گشت های کنترل و نظارت این موضوع را به صورت رندومی میان رانندگان تاکسی آنالیز می نمایند و در صورت روبرو با این تخلف، مطابق با آئین نامه انضباطی با راننده برخورد خواهد شد.

آمار رانندگانی که تست کرونای آنها مثبت باشد روزانه اعلام می گردد

محتشمی پور گفت: بعلاوه طی تعامل با اتحادیه تاکسیرانی شهرهای کشور قرار شده است آمار رانندگانی که تست کرونای آنها مثبت باشد نیز به صورت مستمر و روزانه به ما اعلام گردد تا از فعالیت آنها و انتقال کرونا جلوگیری گردد.

معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران بیان داشت: از 12 آذر تا به امروز 4 راننده تست کرونای آنها مثبت بوده و در صورتی که تست کرونای این افراد مثبت باشد حق فعالیت بر روی تاکسی را ندارند و در صورت بی توجهی تخلف انجام داده و با آنها برخورد خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 4 فروردین 1401 بروزرسانی: 4 فروردین 1401 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 8002

به "فعالیت تاکسیرانان واکسن نزده ممنوع می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت تاکسیرانان واکسن نزده ممنوع می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید