کیف دستی ای که از پوست بدن صاحبش درست شد

به گزارش پرسینا بلاگ، یک شهروند ساکن انگلیس تصمیم گرفت از پوست بدن خود دوخت یک کیف دستی سفارش دهد.

کیف دستی ای که از پوست بدن صاحبش درست شد

به گزارش خبرنگار، سفارش غیرمعمول یک شهروند انگلیسی از منچستر بحث داغی را در شبکه های مجازی به راه انداخته است. بر اساس گزارش دیلی میل، جوآن ساکن 55 ساله انگلیسی درخواست دوخت یک کیف دستی از پوست خود را داده است. او به سازنده سفارش کرد تا در قسمت هایی از این کیف از پوست پایش استفاده گردد؛ بنا بر این گزارش خانم جوان مدتی است که از یک بیماری عروقی رنج می برد و به همین دلیل باید قطع عضو گردد؛ بنابراین او تمایل نداشت تا پایش زیر خاک پوسیده گردد، از این رو به دنبال کسی بود تا سفارشش را قبول کند.

جوآن در پاسخ به واکنش هایی که از این تصمیم او منتشر شده بود، گفت: می دانم که این کار من عجیب و نفرت انگیز است و ممکن است که فکر نمایند من دیوانه ام اما این پای من است و فکر جدا شدن از آن برای من غیرقابل تحمل است، از این رو می خواهم آن را به نحوی نگه دارم. برخی ها بند ناف نوزاد خود را نگه می دارند و برخی ها خاکستر مرده خود را. پس نباید نگه داشتن پوست پای من انقدر ها هم عجیب باشد.

لازم به ذکر است مواد اصلی این کیف، پوست حیوانات و چرم مصنوعی به اضافه پوست پای جوآن است؛ که در حدود 3000 پوند ارزش دارد.

سفر به دور زمین: دور زمین | سفر به دور زمین هیچوقت اینقدر آسون نبوده! تور ارزان، تور لحظه آخری، اروپا، تور تایلند، تور مالزی، تور دبی، تور ترکیه

مجله سرگرمی: پرسینا بلاگ، سیستم مدیریت محتوا پرسینا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: persinablog.ir شناسه مطلب: 145

به "کیف دستی ای که از پوست بدن صاحبش درست شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیف دستی ای که از پوست بدن صاحبش درست شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید