استارتاپ

با بالش تازه ترتل، در سفر راحت تر بخوابید

بالش های ترتل (Trtl) امیدوار هستند که بتوانند انقلابی در نحوه خواب ما در سفر ایجاد نمایند تا همه ما سفری آرام تر داشته باشیم.

5 اردیبهشت 1401

ورود نخستین شرکت استارتاپی به بازار سرمایه

خبرگزاری خبرنگاران- معاون پذیرش فرابورس ایران گفت: با توجه به سپری شدن فرآیند های لازم، نماد نخستین شرکت استارتاپی در بازار فرابورس ایران درج شد.

7 بهمن 1400

روایت زنان پیروز ، سوزان ووجیتسکی

سوزان دایان از فروشنده دوره گرد تا مدیر عاملی یوتیوبسوزان از 11 سالگی وارد دنیای کسب و کار شد و کار خود را از فروشندگی آغاز کرد. ورود او به دنیای استارتاپ ها و تکنولوژی از اجاره گاراژش به بنیان گذاران گوگول آغاز شد!

23 مرداد 1400

انتقال تجربه مدیران استارتاپی به رتبه های برتر کنکور 98 در همایش علمی نخبگان

همایش علمی تجلیل از نخبگان و رتبه های تک رقمی کنکور سراسری 98، با تاکید بر تلاش وتلاش و شکوفایی حاصل از حضور پیروز و موثر نخبگان در کشور برگزار شد.

23 مرداد 1400

دانشجویان برتر با اجرای طرح های نانواستارت آپی از کشور می روند ، کاهش مصرف آب در بخش کشاورزی با استفاده از نانوپلیمر

یک فعال فناور گفت: متاسفانه بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر خصوصا آن هایی که در حوزه نانو استارت آپ ها فعالیت می نمایند با یک پژوهش خوب در این حوزه اپلای نموده و از کشور می روند.

23 مرداد 1400

دوچرخه ای با فناوری شناسایی صورت ساخته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، برخی شرکت ها سعی دارند دوچرخه های برقی بسازند که شباهت زیادی به دوچرخه های عادی داشته باشند. برخی دیگر از تولید کنندگان نیز سعی دارند ویژگی های نوآورانه جدید به دوچرخه ها اضافه کنند.

23 مرداد 1400

از استانداری در سوئد تا کسب جایزه انجمن ریاضیات اروپا

در دو قسمت پیشین، ما 11 بانو پیروز ایرانی که در خارج از ایران با جدیت و کوشش پله های ترقی را طی کرده و باعث سرافرازی نام ایران در جهان شده اند را معرفی کردیم. در ادامه این سلسله خبرها قصد داریم بانوان ایرانی دیگری را که درخشیده و افتخارات بسیاری را در حوزه...

23 مرداد 1400

ستاری: 58 ماده اولیه دارویی با ارزبری 570 میلیون دلار ایران ساخت می گردد

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: 58 ماده اولیه دارویی که 570 میلیون دلار ارزبری دارد به مدد شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها ایران ساخت می گردد.

23 مرداد 1400

خرید استارتاپ هوش مصنوعی از سوی تسلا

شرکت تسلا با خرید یک استارتاپ هوش مصنوعی تلاش خود برای تولید خودروهای خودران را افزایش می دهد.

23 مرداد 1400

دعوای 41 ساله بر سر چیست؟

روحانی اخیرا گفته است: مشکل 41 ساله ما این است که هنوز نمی دانیم با جهان تعامل سازنده داشته باشیم یا تقابل مستمر را در پیش بگیریم.

23 مرداد 1400

کرمی: با کمک زیست بوم فناوری و نوآوری #کرونا-را-شکست-می دهیم

دبیر ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری گفت: فراخوانی داده ایم با عنوان با کمک زیست بوم فناوری و نوآوری کرونا را شکست می دهیم تا بر اساس آن، توان شرکت های دانش بنیان ، استارتاپ ها و فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری، همپای...

23 مرداد 1400

تنوع طلبی خیلی خوب است؟ در فراوری محتوای ویدیویی

فراوری محتوا هم مانند تمام حرفه های دیگر پیرامون ما، به مرور زمان و با کسب تجربه، بازده بهتر و عایدی بیشتری نصیب کسانی می نماید که در این وادی قدم گذاشته اند و فراوری محتوای حرفه ای را به عنوان دغدغه و پیشه اصلی خود انتخاب نموده اند. یکی از مهم ترین نکاتی...

23 مرداد 1400

صاحبان ایده زیر سقف خانه نوآوریگردهم می آیند

بسیاری از صاحبان ایده و افراد خلاق برای عملی کردن ایده خود و رساندن آن به مرحله تجاری سازی با مشکل تامین سرمایه مواجهند و خانه نوآوری شرایط جذب سرمایه را فراهم می کند.

23 مرداد 1400

همکاری با صندوق نوآوری برای حل مسائل کسب و کارها، درامان بودن از کرونا با استارتاپ ها

خبرنگاران: رئیس کمیته مقابله با کروناویروس معاونت علمی ریاست جمهوری با اشاره به ضربات مهلکی که این روزها به بسیاری از کسب وکارها وارد شده است و با بیان این که با استارتاپ ها از کرونا مصون می مانیم، گفت: مسائل این کسب وکارها با همکاری صندوق...

23 مرداد 1400

بحران کرونا فرصتی مناسب برای استارت آپ ها

با ورود ویروس کرونا به کشور احتیاج مردم به استارت آپ ها بیشتر شد. یکی از پرطرفدارترین خدمات آنلاین در روز های کرونایی خرید غیرحضوری و استفاده از سرویس های مشابه است.

23 مرداد 1400

سرمایه گذاری بر روی کاربوم؛ خشت اول ارتقا خدمات منابع انسانی

علیرضا کلاهی، عضو هیئت مدیره دیجی کالا و از بنیان گذاران شرکت سرآوا پارس، در حساب توییتری خود از سرمایه گذاری بر روی استارت آپ کاربوم اطلاع داد و نوشت: با اینکه تصمیم گرفته بودم بخاطر مشغله کاری سرمایه گذاری جدیدی نکنم، کیفیت کار و تیم جذاب کاربوم تصمیمم...

23 مرداد 1400

خودروی خودران تازه ترین فعالیت آمازون

آمازون در تازه ترین اقدامات برای توسعه شرکت فناوری خود، تصمیم به خرید یک استارت آپ آمریکایی دارد تا از این طریق وارد حوزه توسعه خودروهای خودران شود.

23 مرداد 1400

حضور در چالش ملی ایده اجرایی سبزماند استان گیلان تا 14 مرداد تمدید شد

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد لاهیجان از تمدید حضور صاحبان ایده و علاقه مندان محیط زیست در چالش ملی ایده اجرایی سبزماند اطلاع داد.

23 مرداد 1400

هوشمندی؛ سوغات سال 97 برای تهران

تهران- خبرنگاران- سال 97 برای سازمان فاوا شهرداری سال پرکاری بود. برگزاری نمایشگاه های متعدد، ارائه خدمات شهر هوشمند، راه اندازی سامانه تهران من و... از جمله کارهایی است که عملکرد یک سال این سازمان را بیان می نماید.

23 مرداد 1400

باغ جهانی دولت آباد پایلوت گردشگری الکترونیک می گردد

پایلوت گردشگری الکترونیکمسئول کمیته گردشگری الکترونیک در استان یزد به وجود ظرفیت ها و استعدادهای قابل توجه در این استان اشاره نموده و گفت: شناسایی توانایی ها و پتانسیل های مربوط به گردشگری و فناوری اطلاعات اولویت اجرایی کمیته گردشگری الکترونیک استان...

23 مرداد 1400
تعداد: (43)